Vyhlásili jsme vítěze naší školní soutěže

Vyhlásili jsme vítěze naší školní soutěže

5. 11. 2019

V rámci kampaně Pěstuj planetu a oslav Světového dne potravin na školách Ekumenická akademie vyhlásila soutěž o nejpoutavější banner s „hláškami“ na letošní aktuální téma lokální produkce potravin. Žáci v několika zapojených školách tak mohli kreativně vyjádřit a vizualizovat své představy o tom, co pro ně podpora drobných producentů lokálních potravin znamená a čím je důležitá. Úkolu se se zhostili na jedničku a s převahou zvítězili žáci ZŠ Nad vodovodem na Praze 10. Odměnou jim byla dobrá a férová cena v podobě balíčků z Fair a Bio obchodu Ekumenické akademie.

 

1.místo

Zs Nad vodovodem 1misto


2.místo
Zs Nad vodovodem 2misto
3.místo
Zs Nad vodovodem 3misto
 
e-max.it: your social media marketing partner